Klienci biznesowi | ASIW Katowice
Do góry

Klienci biznesowi

Kancelaria

Kancelaria | Klienci biznesowi

Kancelaria adwokatów i radców prawnych Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni z siedzibą w Katowicach, koncentruje się na dostarczaniu wsparcia prawnego Klientom biznesowym. Kilkunastoletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby mikro, małych i średnich firm, ale także dużych korporacji. Przez ten czas nasza Kancelaria rozwijała się wspólnie z naszymi Klientami, którzy z czasem niejednokrotnie z niewielkich rodzinnych firm, rozwinęli się w tuzów swojej branży. Każdy adwokat i radca prawny naszej Kancelarii to gwarancja bardzo dobrej i przejrzystej komunikacji, to zaangażowanie i troska o interes Klienta, na każdym etapie obsługi projektu.
Mamy wiedzę, zaplecze oraz doświadczenie, niezbędne w pracy i obsłudze prawnej na rzecz firm będących naszymi Klientami. Mamy przyjemność świadczyć nasze usługi w Katowicach, przy czym jesteśmy dostępni dla naszych Klientów, z każdego regionu Polski.

Dlaczego dedykowana Kancelaria, a nie dedykowany prawnik?

Kancelaria adwokacka to zespół

Lepiej mieć po swoje stronie zespół prawników – adwokatów i radców prawnych, niż prawnika solo.
Prawo gospodarcze to szeroka dziedzina, wymagająca ciągłego doskonalenia się, otwartości na nowe zachowania, zjawiska i pomysły konkurencji lub kontrahentów. To taka gałąź prawa, w której występujące, skomplikowane problemy prawne, powinien rozwiązywać zespół. Dlatego nasza Kancelaria prawna to gremium wyspecjalizowanych osób, adwokatów i radców prawnych, których wiedzę łączymy, którą chcemy się dzielić i wykorzystywać realizując cele naszych Klientów.

Kancelaria adwokacka to szybkość działania

Biznes, z którym prawo gospodarcze w sposób immanentny się łączy, to sztuka podejmowania szybkich i ryzykowanych decyzji. Jeśli więcej osób połączy swoje siły i zaangażowanie tym szybciej przygotuje rozwiązanie problemu lub wskaże drogę by ich uniknąć. Jeśli adwokat lub radca prawny działa samodzielnie, potrzebuje więcej czasu na analizę i wdrożenie dobrze skrojonego rozwiązania. Obsługa prawna i pomoc prawna świadczona na rzecz Klientów biznesowych nie toleruje apatii i impasu.

Kancelaria adwokacka to korzystne warunki wynagrodzenia

Nie pracujemy na wyłączność. Świadczona przez nas obsługa prawna dedykowana jest Klientom z różnych branż. Dywersyfikujemy pola naszej prawnej aktywności. Dzięki temu możemy zaoferować korzystniejsze warunki współpracy niż samodzielny prawnik, adwokat lub radca prawny. To często warunki jakich prawnik – pracownik, lub jednoosobowa Kancelaria prawna zaoferować nie jest w stanie. Zasady ekonomii są tutaj nieubłagane.

Jeśli jesteście Państwo zatem zainteresowani nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu.