Do góry

Dołącz
do naszego zespołu

Kancelaria adwokacka Katowice – nawiążmy współpracę

Mamy przyjemność pracy z doskonałym zespołem. Jesteśmy dumni z osób, z którymi współpracujemy. Jeśli jesteś adwokatem, radcą prawnym, doradcą podatkowym, lub też chciałbyś wspierać Kancelarię w ramach doradztwa of counsel, możesz nawiązać z nami współpracę. Oferujemy jednocześnie możliwość rozwoju osobom chcącym dopiero zdobyć doświadczenie oraz wiedzę praktyczną, niezbędną do wykonywania zawodu prawnika – adwokata lub radcy prawnego.

Stanowimy zespół pełen pasji i kreatywności, dlatego w kręgu naszych zainteresowań są osoby nie tylko bogate w wiedzę teoretyczną, ale także ambitne, świadome założonych celów oraz otwarte na nowe wyzwania i zdobywanie praktycznych umiejętności. W Kancelarii odwdzięczamy się wysoką kulturą pracy oraz wzajemną pomocą. Zapewniamy dogodne warunki rozwoju i doskonalenia zawodowego w trakcie aplikacji, ale także po jej zakończeniu – w ramach struktur naszej Kancelarii.

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności w specjalizacjach, które są domeną naszej Kancelarii adwokackiej, zachęcamy do kontaktu. Może są to spółki prawa handlowego, fuzje i przejęcia? Może jednak czujesz się dobrze w kwestiach dotyczących prawa pracy? Czy jednak bliższa jest Ci jednak kontrola podatkowa albo kontrola celno-skarbowa? Chętnie porozmawiamy jeśli uważasz, że lepiej sprawdziłbyś się sprawach nie związanych z biznesem – w sprawach spadkowych, o podział majątku, o odszkodowania czy rozwodowych. Skontaktuj się z nami i wyślij swoją aplikację.

Więcej o naszych specjalizacjach dla Klientów biznesowych dowiesz się tutaj.
Więcej o naszych specjalizacjach dla Klientów indywidualnych dowiesz się tutaj.

Adwokat

Kancelaria jest otwarta na współprace z doświadczonymi adwokatami, chcącymi wspierać Kancelarię przy świadczeniu usług prawnych. Jeśli jesteś adwokatem, możesz dołączyć do naszego zespołu i uczestniczyć w realizacji złożonych projektów na rzecz naszych Klientów. Jeśli prowadzisz Kancelarię adwokacką w innym mieście niż Katowice, również zachęcamy do współpracy, w tym w szczególności w ramach reprezentacji przed Sądami powszechnymi i zastępstwa procesowego. Współpraca z Kancelarią, w takim przypadku oparta będzie na zasadzie zlecenia.

Radca prawny

Wykonujesz zawód radcy prawnego i jesteś zainteresowany pracą przy ambitnych projektach? Zachęcamy do kontaktu i przesyłania swoich aplikacji. Współprace opieramy na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia. W szczególności, wyrażamy zainteresowanie współpracą z doświadczonymi radcami prawnymi, specjalizującymi się w kwestiach dotyczących kontroli podatkowych i kontroli celno-skarbowych, a także posiadającymi doświadczenie przy bieżącej obsłudze prawnej spółek prawa handlowego.

Aplikant adwokacki/aplikant radcowski

Jeśli w ramach przygotowania zawodowego, chcesz zdobyć przekrojową wiedzę i umiejętności to nasze drzwi stoją przed Tobą otworem. Adwokat czy radca prawny to zawody zaufania publicznego, dlatego wierzymy, że interdyscyplinarne przygotowanie, a jednocześnie możliwość zmierzenia się z problemami dnia codziennego przedsiębiorców, zapewnią Ci właściwe przygotowanie na przyszłość. Nie zapominamy o etycznej stronie wykonywania zawodu, dlatego bardzo cenimy ogładę, znajomość swoich dobrych i złych stron.

Prawnik of counsel

Kancelaria często korzysta z opinii eksperckich, w tym pochodzących od przedstawicieli świata nauki. Wspieramy się także pomocą prawników pracujących i wykonujących swoje obowiązki poza siedzibą naszej Kancelarii, w Katowicach. Jesteśmy zainteresowani powiększaniem grona naszych specjalistów – także w oparciu o pomoc adwokata lub radcy prawnego, działającego w oparciu o kooperację of counsel. Taka ścisła relacja zapewnia elastyczność oraz możliwość poszerzania zakresu kompetencji Kancelarii.

Praktykant/stażysta

Jesteś w trakcie studiów, chcesz odbyć praktyki, lub szlifować swoją wiedzę teoretyczną zdobywaną w toku nauki na uczelni? Jesteś już gotowy aby poczuć smak i zasady wykonywania zawodu adwokata, lub radcy prawnego? Jeśli jesteś skłonny podjąć się nowych wyzwań, wyślij swoją aplikację. Umożliwiamy współpracę i praktykę, lub staż w trakcie Twojej nauki. Elastyczne podejście i zrozumienie konieczności połączenia nauki i pracy na rzecz naszych Klientów pozwoli Ci kompleksowo doskonalić swoje umiejętności praktyczne.

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu Kancelarii prześlij
swoją aplikację drogą elektroniczną na adres:
praca@asiw.pl w formie pliku PDF.