Do góry

Kierujemy się zasadą, że Klient jest naszym Partnerem, a nie petentem

Kancelaria adwokacka
w Katowicach

Kancelaria Prawna Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. z siedzibą w Katowicach, świadczy kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie prowadzonej działalności gospodarczej.

Dostarczamy usługi prawne na rzecz polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, organizacji pozarządowych, a także podmiotów sektora publicznego. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem prawnym, wyjaśniamy, podpowiadamy, a niejednokrotnie jesteśmy twórcami wdrażanych przez naszych Klientów rozwiązań, nie tylko prawnych, ale także biznesowych. Nasza Kancelaria adwokacka w Katowicach dostarcza pomocy prawnej, w zakresie której zawiera się bieżąca obsługa korporacyjna biznesu, w tym w zakresie przygotowywania dokumentacji wewnętrznej w organizacji, compliance, prawa pracy czy wsparcia działów kadry i księgowości. Adwokaci i radcy prawni Kancelarii, tworzą zespoły wspierające Klientów, w postępowaniach przetargowych. Doradzamy przy skomplikowanych transakcjach mających za przedmiot przedsiębiorstwa; zapewniamy wsparcie przy fuzjach, przejęciach i likwidacjach. Prowadzimy analizy due diligence. Służymy naszą wiedzą przy procesach restrukturyzacji i upadłości. Lubimy się spierać z urzędnikami w trakcie kontroli podatkowych i skarbowych – w tym zakresie reprezentujemy w toku kontroli podatkowej prowadzonej w szczególności w urzędach skarbowych, celno-skarbowych w Katowicach i województwach ościennych.

Naszymi Klientami są także Klienci indywidualni, potrzebujący pomocy prawnej świadczonej przez doświadczonego adwokata czy radcę prawnego . Wiemy jak ważne w takich sprawach jest zaufanie i indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy. Mamy świadomość, że relacja Klient – Prawnik w sprawach, o często bardzo osobistym znaczeniu, ma wyjątkową doniosłość i wartość. Adwokat i radca prawny reprezentują Klientów w sprawach sądowych, w toku szeroko rozumianych spraw cywilnych, w sprawach o rozwód i sprawach rodzinnych. Jesteśmy do dyspozycji także w sprawach spadkowych, sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, w tym w związku wypadkami przy pracy, wypadkami komunikacyjnymi oraz błędami medycznymi. Świadczymy usługi prawne w tym zakresie, nie tylko na terenie miasta Katowice i województwa śląskiego, ale także na obszarze całego kraju.

Analizujemy, tworzymy, wdrażamy.  Oferowane rozwiązania prawne to suma naszej wiedzy i doświadczeń.

Klienci Kancelarii: