Klienci indywidualni | ASIW Katowice
Do góry

Klienci indywidualni

Kancelaria

Kancelaria | Klienci indywidualni

Kancelaria Adwokacka Katowice – indywidualne podejście adwokata i radcy prawnego do każdej sprawy. Kancelaria prawna Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni w Katowicach świadczy pomoc prawną także na rzecz osób fizycznych. Każda z powierzonych nam spraw oceniana jest indywidualnie przez adwokata lub radcę prawnego z największą dbałością o interes klienta. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w tych dziedzinach prawa, z którymi klienci mogą spotkać się na co dzień. Gwarantujemy jednocześnie, że adwokat prowadzący sprawę klienta zapewni poufność i wymaganą dla sytuacji dyskrecję.

Dlaczego nasza kancelaria prawna?

Kancelaria adwokacka w Katowicach – blisko Ciebie i Twoich spraw

Reprezentowanie klientów w sądach w Katowicach i na terenie całego województwa śląskiego to codzienność adwokatów i radców prawnych naszej kancelarii. Doświadczony adwokat jest w stanie oszacować ile potrwa sprawa sądowa w konkretnym sądzie rejonowym czy okręgowym na podstawie innych spraw przez niego tam prowadzonych. Wybierając adwokata z Katowic masz pewność, że zna on linię orzeczniczą miejscowych sądów i ich strukturę organizacyjną oraz zna realia lokalnej społeczności, wykorzystując przy tym umiejętnie tę wiedzę w powierzonej sprawie.

Kancelaria adwokacka to gwarancja poufności

Decydując się na współpracę z radcą prawnym lub adwokatem, możesz mieć pewność, że informacje które przekażesz prawnikowi w toku prowadzonej sprawy są bezpieczne. Adwokat i radca prawny wykonują zawód zaufania publicznego i obowiązuje ich tajemnica zawodowa. Oznacza to, że informacja, którą przekażesz  nie będzie ujawniona. Świadcząc usługi prawne, w tym reprezentując klienta w sprawie sądowej, adwokat i radca prawny zobowiązany jest do kierowania się etyką zawodową. Zespół naszej kancelarii prawnej stanowią członkowie Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Kancelaria adwokacka w Katowicach to korzystne warunki wynagrodzenia

Powierzając prowadzenie sprawy kancelarii prawnej z Katowic, masz pewność, że wynagrodzenie adwokata i radcy prawnego nie będzie wiązało się z często wysokimi kosztami dojazdów do odległych sądów. Prawnicy naszej Kancelarii prawnej prowadzą wiele spraw na terenie województwa śląskiego, wobec czego jego wynagrodzenie może być konkurencyjne w stosunku do tego, które może zaoferować adwokat lub radca prawny spoza śląska. Mimo, iż aktywność zawodowa prawników naszej kancelarii prawnej skupia się zasadniczo w Katowicach, to zapewniamy również reprezentację i prowadzenie spraw przed sądami mającymi swoje siedziby na terenie całego kraju.