Do góry

Klienci biznesowi

Kancelaria

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Znamy potrzeby biznesu. Wiemy jak powinna wyglądać obsługa prawna. Wiemy jak ważna jest komunikacja, kontakt i klarowność w przedstawianiu rozwiązań. Dobra obsługa prawna firmy, to suma dobrego przygotowania merytorycznego, zdobytych doświadczeń, dedykowanych i skrojonych na miarę rozwiązań prawnych oraz znajomość branży. Stale doskonalimy swoje umiejętności, wzbogacamy nasz zespół o ekspertów, adwokatów i radców prawnych wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach prawa, aby uczynić zadość potrzebom naszych Klientów.

Jesteśmy świadomi, że dopasowana do potrzeb obsługa prawna, wymaga otwartości na zmieniającą się rzeczywistość i wymaga aktywnej współpracy. Obsługa prawna to zaangażowanie i determinacja przy pracy nad poszczególnymi projektami na rzecz Klienta. Pomagamy przy tworzeniu koncepcji biznesowych, wdrażaniu odpowiednich struktur prawnych na potrzeby danych przedsięwzięć, optymalizujemy relacje pracownik – pracodawca, przygotowujemy umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, wraz z ich analizą formalnoprawną, akty prawa wewnątrzzakładowego, regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania. Obsługa prawna to także udział w negocjacjach, przygotowywanie umów i kontraktów oraz kontrola ich przestrzegania przez strony. Nasze wsparcie to w zależności od uzgodnień, także zapewnienie reprezentacji w toku postępowań sądowych, którą świadczy adwokat lub radca prawny. Na życzenie Klienta zakres świadczonej obsługi prawnej może obejmować wszelkie inne aspekty i obszary, w szczególności te znajdujące się w zakresie specjalizacji Kancelarii. Dowiedz się więcej »

Obsługa prawna firmy Katowice – działamy nie tylko lokalnie

Nasza obsługa prawna dedykowana jest przedsiębiorcom mającym swoje siedziby lokalnie – w Katowicach oraz miejscowościach ościennych. Nie ulega kwestii, że świadczenie obsługi prawnej wymaga niejednokrotnie osobistego udziału w projektach, obecności, lub spotkań. Grono naszych prawników, nasi adwokaci i radcy prawni są do Państwa dyspozycji w siedzibie Kancelarii, w Katowicach, ale także – po dokonaniu indywidualnych ustaleń – w siedzibie Państwa firmy. Nasze doświadczenie nauczyło nas jednak, że kompleksowe prawne wsparcie i obsługa prawna mogą być realizowane zdalnie, za pośrednictwem wszelkich – dogodnych dla Klienta – kanałów komunikacji.

Obsługa prawna firmy – przystępniejsza niż kiedyś

Nie ulega wątpliwości, że rynek już dawno odpowiedział na zmieniające się potrzeby firm. Dziś obsługa prawna może być świadczona na rzecz każdego mikroprzedsiębiorcy, a nie tylko dużej firmy. Stałość współpracy, ustalone reguły gry i normy postępowania gwarantują Klientom możliwość kontaktu w każdej chwili, bez obawy o dostępność prawnika, adwokata lub radcy prawnego czy szybkość odpowiedzi. Obsługa prawna to także bezpieczeństwo, stałe i przewidywalne oraz jasno określone koszty.  W portfolio naszych Klientów znajdują się mikroprzedsiębiorcy ale także duże korporacje, współpracujący z Kancelarią w ramach stałej obsługi prawnej od wielu lat.

Obsługa prawna firmy – korzystniejsza niż samodzielny prawnik lub prawnik in house.

Wieloosobowy zespół może więcej niż jedna osoba. Obsługa prawna świadczona przez grupę specjalistów, adwokatów i radców prawnych to zawsze możliwość wielopłaszczyznowej oceny problemu firmy. To możliwość konsultacji i wzajemna motywacja. Wreszcie, to możliwość substytucji lub delegacji części zadania na inne osoby. Przy tym wszystkim jesteśmy świadomi jak ważne jest zaufanie i nić porozumienia z konkretną osobą, dlatego w ramach obsługi prawnej, dbamy o to aby komunikację zapewniał dedykowany prawnik. Stała obsługa prawna, to nie jedyna forma współpracy, którą oferujemy. Świadczymy także usługi prawne na rzecz firm w ramach pojedynczych, indywidualnych zleceń. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą jednorazową i chcecie nas poznać, zapraszamy do kontaktu.