Do góry

Oferta pracy Katowice – radca prawny, aplikant radcowski, aplikant adwokacki

11.03.2021 | Aktualności

Kancelaria Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy prawni sp.p. w Katowicach rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

radca prawny / aplikant radcowski / aplikant adwokacki.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@asiw.pl

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydata do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:

  1. administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest kancelaria prawna Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. z siedzibą w Katowicach, ul. Wojewódzka 27, 40-026 Katowice
  2. dane osobowe kandydata przetwarzane będą na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko pracy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO osobowych oraz art. 221 Kodeksu pracy
  3. kandydat do pracy posiada prawo do:
  4. dostępu do swoich danych w każdym czasie
  5. żądania sprostowania danych osobowych oraz ich uzupełnienia
  6. żądania usunięcia danych osobowych
  7. ograniczenia przetwarzania danych osobowych
  8. sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych
  9. cofnięcia zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  10. przenoszenia danych
  11. kandydat może realizować przysługujące mu uprawnienia poprzez kontakt z administratorem pod adresem e-mail: praca@asiw.pl
  12. kandydat ma prawo do złożenia skargi na przetwarzanie danych osobowych przez administratora do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Administrator ponadto informuje, że zgodnie z art. 221  Kodeksu pracy, ma prawo żądania od kandydata do pracy, podania informacji obejmujących: imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Podanie innych danych jest dobrowolne; administrator zachęca jednak do podania danych kontaktowych, w szczególności takich jak adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli na usprawnienie kontaktu z kandydatem.

Dane osobowe kandydata przechowywane będą przez okres rekrutacji do czasu jej zakończenia. Dane osobowe kandydata wykorzystywane są wyłącznie w celach rekrutacji i nie są udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim.

Czytaj też

Nowy Rok, nowe przekształcenia za nami.

03.01.2024
Początek roku, to nie jest dla nas czas, żeby odpoczywać. Zaczynamy ten rok finalizując dwa projekty przekształceń w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.  Pierwszym z nich jest przekształcenie spółki komandytowej w spółkę z o.o. producenta farb, tynków oraz systemów ociepleniowych. Z…

Skuteczne odwołanie w sprawie zatrzymanego podatku VAT

13.11.2023
Dobra wiadomość dla naszego Klienta, któremu Urząd Skarbowy na kilkanaście miesięcy wstrzymał zwrot ponad 600 tysięcy złotych podatku VAT. Wskutek kolejnego już odwołania w toku postępowania podatkowego, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej uwzględnił odwołanie Kancelarii i umorzył postępowanie, uznając je za…

Przekształcenie szpitala w spółkę z o.o.
W dwa miesiące!

06.11.2023
Właśnie zakończyliśmy proces przekształcenia szpitala w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Szpital NEFROLUX, bo o nim mowa funkcjonował jako spółka jawna. To wielospecjalistyczna jednostka z pracowniami diagnostycznymi, z poradniami specjalistycznymi, z oddziałami szpitalnymi oraz z ośrodkiem rehabilitacji i fizjoterapii, a także…