Do góry

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: aplikant radcowski / aplikant adwokacki

13.07.2023 | Aktualności

Kancelaria Prawna ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. z siedzibą w Katowicach już od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek, organizacji pozarządowych, podmiotów sektora publicznego, a także klientów indywidualnych.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

APLIKANT ADWOKACKI - APLIKANT RADCOWSKI

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@asiw.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i zobaczyć w jakich dziedzinach prawa się specjalizujemy zapraszamy do odpowiednich zakładek.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Czytaj też

Nowy Rok, nowe przekształcenia za nami.

03.01.2024
Początek roku, to nie jest dla nas czas, żeby odpoczywać. Zaczynamy ten rok finalizując dwa projekty przekształceń w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.  Pierwszym z nich jest przekształcenie spółki komandytowej w spółkę z o.o. producenta farb, tynków oraz systemów ociepleniowych. Z…

Skuteczne odwołanie w sprawie zatrzymanego podatku VAT

13.11.2023
Dobra wiadomość dla naszego Klienta, któremu Urząd Skarbowy na kilkanaście miesięcy wstrzymał zwrot ponad 600 tysięcy złotych podatku VAT. Wskutek kolejnego już odwołania w toku postępowania podatkowego, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej uwzględnił odwołanie Kancelarii i umorzył postępowanie, uznając je za…

Przekształcenie szpitala w spółkę z o.o.
W dwa miesiące!

06.11.2023
Właśnie zakończyliśmy proces przekształcenia szpitala w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Szpital NEFROLUX, bo o nim mowa funkcjonował jako spółka jawna. To wielospecjalistyczna jednostka z pracowniami diagnostycznymi, z poradniami specjalistycznymi, z oddziałami szpitalnymi oraz z ośrodkiem rehabilitacji i fizjoterapii, a także…