Do góry

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: aplikant radcowski / aplikant adwokacki

13.07.2023 | Aktualności

Kancelaria Prawna ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. z siedzibą w Katowicach już od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek, organizacji pozarządowych, podmiotów sektora publicznego, a także klientów indywidualnych.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

APLIKANT ADWOKACKI - APLIKANT RADCOWSKI

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@asiw.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i zobaczyć w jakich dziedzinach prawa się specjalizujemy zapraszamy do odpowiednich zakładek.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Czytaj też

Przekształcenie spółki cywilnej w spółkę komandytową. Kolejne przekształcenie z udziałem naszego zespołu.

12.06.2024
Miło nam poinformować, że Infinity Glass, prężnie rozwijająca się firma z branży szklarskiej, przekształcił swoją formę prawną w spółkę komandytową. Dotychczas działalność prowadzona była w formie spółki cywilnej. To strategiczne posunięcie ma na celu optymalizację organizacyjną i podatkową, umożliwiając firmie…

Województwo śląskie staje się ważnym centrum rozwoju nowoczesnych technologii.

04.06.2024
W ubiegłym tygodniu radca prawny Adrian Achtelik, partner kancelarii, uczestniczył w demonstracyjnym pokazie mobilnych robotów autonomicznych (AMR) organizowanym przez Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o., na zaproszenie prezesa zarządu Bartłomiej Lux. Wydarzenie odbyło się na terenie Diamond Business Park Gliwice,…

Radca prawny Marta Ostrowska-Wcisło reprezentowała kancelarię na konferencji „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy”

27.05.2024
W dniu 24 maja 2024 roku radca prawny Marta Ostrowska-Wcisło, miała przyjemność uczestniczyć w organizowanej przez Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach konferencji „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy”, która odbyła…