Do góry

Radca prawny Marta Ostrowska-Wcisło reprezentowała kancelarię na konferencji „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy”

27.05.2024 | Aktualności

W dniu 24 maja 2024 roku radca prawny Marta Ostrowska-Wcisło, miała przyjemność uczestniczyć w organizowanej przez Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach konferencji „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy”, która odbyła się w przestrzeniach Muzeum Śląskiego w Katowicach.

W trakcie konferencji poruszono kluczowe tematy związane z wpływem sztucznej inteligencji oraz odnawialnych źródeł energii na środowisko pracy. Marta miała okazję uczestniczyć w dyskusjach dotyczących:
✔ Wykorzystania sztucznej inteligencji w miejscu pracy.
✔Roli odnawialnych źródeł energii w kontekście zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa pracy.
✔Adaptacji i restrukturyzacji miejsc pracy w erze technologicznej i ekologicznej transformacji.
✔Wpływu zmian technologicznych na rynek pracy, w tym tworzenia i likwidacji miejsc pracy.

Konferencja stanowiła doskonałą platformę do wymiany doświadczeń i najnowszych badań między ekspertami z różnych dziedzin. Jesteśmy dumni, że nasza kancelaria mogła być reprezentowana na tak ważnym wydarzeniu, które dotyka przyszłości rynku pracy oraz rozwoju technologicznego i ekologicznego.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa oraz wszystkim prelegentom za inspirujące prezentacje. Wierzymy, że zdobyta wiedza przyczyni się do jeszcze lepszego wsparcia naszych klientów w obliczu nadchodzących zmian.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych podstron, aby dowiedzieć się więcej o specjalizacjach.

Wróć
Czytaj też

Przekształcenie spółki cywilnej w spółkę komandytową. Kolejne przekształcenie z udziałem naszego zespołu.

12.06.2024
Miło nam poinformować, że Infinity Glass, prężnie rozwijająca się firma z branży szklarskiej, przekształcił swoją formę prawną w spółkę komandytową. Dotychczas działalność prowadzona była w formie spółki cywilnej. To strategiczne posunięcie ma na celu optymalizację organizacyjną i podatkową, umożliwiając firmie…

Województwo śląskie staje się ważnym centrum rozwoju nowoczesnych technologii.

04.06.2024
W ubiegłym tygodniu radca prawny Adrian Achtelik, partner kancelarii, uczestniczył w demonstracyjnym pokazie mobilnych robotów autonomicznych (AMR) organizowanym przez Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o., na zaproszenie prezesa zarządu Bartłomiej Lux. Wydarzenie odbyło się na terenie Diamond Business Park Gliwice,…

Dołącz do naszego zespołu!

21.05.2024
Kancelaria Prawna ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. z siedzibą w Katowicach już od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek, organizacji pozarządowych, podmiotów sektora publicznego, a także klientów indywidualnych (www.asiw.pl). Prowadzimy rekrutację…